Náš kemp leží u vstupu do Hruboskalského skalního města v srdci Českého ráje. Díky široké nabídce aktivit v kempu i cílů v okolí jsme ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Kemp je velmi oblíbený – pravidelně se umísťujeme na prvních třech příčkách v soutěži o nejlepší kemp roku a též v kategorii „Nejlepší kemp pro rodiny s dětmi“.

Za důležité téma považujeme vztah člověka k přírodě. Toto téma rozvíjíme jak při letních programech pro rodiny s dětmi, tak v úzké spolupráci se Střediskem ekologické výchovy Český ráj v nabídce programů pro školy a školky. Samotný kemp leží v překrásném místě s prastarými duby na břehu rybníka Bažantníka. Vycházky chráněnou přírodou kolem kempu přirozeně k přemýšlení o těchto věcech vybízejí.

V provozu jsme po celou sezónu (od začátku února do poloviny listopadu, dále také kolem Silvestra). Ubytovat se můžete v chatách, mobilhoumech, tee-pee, podsadových stanech a stejně tak můžete přijet se svým stanem nebo karavanem. V blízkosti kempu provozujeme turistický Penzion Podháj, ve kterém se můžete ubytovat od dubna do října. 

Najíst a občerstvit se můžete v naší kempové restauraci Skalák nebo v jednom z našich kiosků. Naší novinkou je originální dětská herna Mlýn s kavárnou. V kavárně si můžete celoročně vychutnat výbornou kávu i zákusek a děti se mezitím vydovádí ve 12,5 metru vysokém labyrintu plném prolézaček a skluzavek. 

Autocamp Sedmihorky je rodinná firma, která má za sebou dlouhou historii. Kemp vznikl v roce 1961. Tradice kempování je tedy v našem kempu delší než 60 let! V roce 2021 jsem oslavili na letní akci s našimi hosty krásné 60. narozeniny a celý náš tým se těší už od zimy na další společnou sezónu.