Dětská herna Mlýn

Nejvyšší labyrint v ráji

Chcete zažít dobrodružství? V naší dětské herně Mlýn ho určitě zažijete při objevování originálního 12,5 m vysokého labyrintu.

Najdete nás v oblíbeném Autocampu v Sedmihorkách. Herna se stylově laděnou kavárnou se nachází vedle pláže rybníka Bažantník, na který je z kavárny krásný výhled.

Zatímco při pohledu na Mlýnskou budovu budete mít pocit, že jste se ocitli o sto let zpátky v čase, uvnitř vás pak mile překvapí moderní herna. Na její podobě se podílel Ondřej Mašek, držitel Českého lva 2015 za nejlepší scénografii, a to k pohádce Sedmero krkavců.

Herna je otevřena celoročně a je vhodná pro děti, ale i pro dospělé. Trampolíny, skluzavky, tobogány a další herní prvky se proplétají od podlahy až po střechu dvoupatrové budovy – právě v tom je herna ojedinělá. Pro ty nejmenší je v kavárně herní batolecí koutek, včetně přebalovacího pultu. Zatímco děti se ,,melou v Mlýnici“, rodiče si mohou vychutnat výbornou kávu z místní pražírny a okusit dorty pečené z čerstvých potravin. V nabídce jsou také regionální produkty z Českého ráje a domácí limonády bez přidané chemie.

Aktuální otevírací dobu a bližší informace najdete na samostatných stránkách www.hernamlyn.cz.

Fotogalerie