Víceúčelové klubovny

Celoročně mimo letní prázdniny

Velkou a malou klubovnu můžeme po předchozí rezervaci nabídnout pro soukromé akce, setkání zájmových skupin, semináře, workshopy nebo i jako čisté zázemí v suchu pro vaše venkovní akce v kempu a okolí.

Velkou a malou klubovnu najdete ve spodní části kempu ve velké budově s kuchyňkou a sociálním zařízením (budova s věžičkou).

Obě klubovny Vám můžeme po předchozí rezervaci nabídnout k pronájmu pro soukromé akce, setkání zájmových skupin, semináře, workshopy nebo i jako čisté zázemí v suchu pro vaše venkovní akce v kempu a okolí. Pronájem je možný po celý rok s výjimkou letních prázdnin.

Velká klubovna: je vhodná po akce do 80 osob. Klubovna je vybavená dataprojektorem, promítacím plátnem, lavicemi a židlemi pro 80 lidí. K dispozici je tu varná konvice pro uvaření teplých nápojů, drobné nádobí (skleničky, hrnky, příbory) a kuchyňský koutek s dřezem a lednička. V chladné části roku využijete krbová kamna s připravenou zásobou palivového dřeva, po dohodě vám předem v kamnech zatopíme. Přezůvky nebo teplé ponožky s sebou.

Tip: klubovna se dá využít i pro pohybové aktivity, například tanec nebo cvičení. Židle jsou skládací, dají se narovnat stranou a tak vznikne velký volný prostor s dřevěnou podlahou.

Malá klubovna: je vhodná pro akce do 20 osob. Klubovna je vybavená několika stoly a židlemi pro 20 lidí. V klubovně je promítací plátno, dataprojektor je však potřeba si přivézt vlastní. K dispozici je tu dále varná konvice pro uvaření teplých nápojů, drobné nádobí (skleničky, hrnky, příbory) a kuchyňský koutek s dřezem a lednička.  V chladné části roku využijete krbová kamna s připravenou zásobou palivového dřeva, po dohodě vám předem v kamnech zatopíme. Přezůvky nebo teplé ponožky s sebou.

Pronájem je možný v rozsahu od několika hodin až po několik dnů. Pro zjištění vhodného volného termínu a ceny za pronájem kontaktujte recepci na camp@campsedmihorky.cz nebo tel. 721 619 459.

Fotogalerie