Venkovní dětská hřiště

Hřiště přírodního rázu

Dětských hřišť s herními prvky je v areálu kempu k dispozici hned několik. Dětem jsou k dispozici ve vstupní části areálu, na okraji pláže u rybníka nebo v zadní části kempu vedle stanové louky Pod dubem.

Všechna dětská hřiště v kempu jsou přírodního rázu. Jedno hřiště najdete hned u pláže, kde mu dominuje loď pro malé námořníky. Další dětské hřiště je vedle kiosku U recepce, drobnější herní prvky (houpadla), ale i přírodní klády najdete vedle restaurace Skalák. U našich teepee v horní části kempu je další dětské hřiště v sousedství památného chráněného dubu. 

Nad travnatou pláží tvoří výrazný prvek, který typický pro Autocamp Sedmihorky, tzv. Skaláček. Je to naše vlastní „skalní městečko“, které sice není dětským hřištěm, ale děti zde s nadšením běhají a objevují jeho „skály“, podobně jako ve skutečném skalním městě. V tomto případě jde o kempové cvičné skalky pro bouldering (lezení po kamenech), toto jejich využití je však pouze na vlastní nebezpečí! Proto, pokud sem pustíte vaše děti, jejich kontakt s kameny se neobejde bez dohledu Vás jako rodičů. Vedle Skaláčku, nad Kioskem u pláže ještě najdete Sud – je to vlastně malá lezecká stěna, kde si vaše ratolesti (opět pod bedlivým dohledem rodičů) mohou vyzkoušet, jaké to je šplhat po svislé stěně s drobnými výstupky.

Jedno zajímavé místo pro dětské dovádění i relax dospělých se nachází jen několik minut chůze od kempu. Na trase do skal, mezi kempem a Penzionem Podháj, jsou vám v sezóně k dispozici dvě velké nafukovací trampolíny! Nacházejí se v prostoru Občerstvení Koupák. Určitě tuto atrakci během procházek kolem kempu s dětmi vyzkoušejte.

Fotogalerie