Náš kemp je ideální pro rodiny s dětmi.  Můžete si naplno užít zdejší pohádkové okolí skal, hradů a zámků a zároveň využít vše, co v kempu pro rodiny s dětmi nabízíme.  

Dovolená, na kterou děti rády vezmou své rodiče :-) “

A na co se u nás můžete s dětmi těšit? O prázdninách každý den od rána do večera připravujeme řadu programů se zaměřením na tábornické, pohybové i tvůrčí aktivity či poznávání přírody. Celkem si můžete vybírat z několika desítek programů za týden a několikrát týdně chystáme táborák s kytarou a písničkami.  Díky pohodové atmosféře se velmi často stává, že si už v prvních dnech pobytu vaše děti najdou nové kamarády a cítí se brzo jako na prázdninách na táboře nebo u babičky.

Přímo v kempu a v jeho okolí chováme rozličné domácí zvířectvo, a tak můžete od jara do podzimu vyrážet na výpravy za našimi koňmi, ovcemi, slepicemi nebo třeba i morčaty. Zvířátka vás už omrzela? Můžete si například zaskákat na velkých vzduchových trampolínách v areálu „na Koupáku“ vzdáleném od kempu 400 metrů příjemné pěší chůze.

Po takhle nabitém dni si určitě rádi odpočinete. V našem kempu dodržujeme od 23:00 do 6:00 noční klid, můžete tedy sbírat síly na další zážitky, které na Vás u nás čekají.

Několik tipů:

Pokud máte menší děti, určitě navštivte naší dětskou hernu Mlýn s kavárnou a s 12 m vysokým labyrintem skluzavek, trampolín a dalších atrakcí. Děti mohou dovádět a vy si můžete v klidu vychutnat dobrou kávu se zákuskem.

  • Máte-li rádi klid a zároveň přijíždíte se stanem, doporučujeme naší stanovou louku Romantiku, která je otevřená během letních prázdnin. Louka je oddělená od kempu lesíkem a je z ní zároveň výhled na hrad Valdštejn. Upozorňujeme, že k louce se nedá dojet autem. Nejbližší možnost parkování je cca 150 metrů od louky.

  • V kempu je možnost vyprat prádlo v pračce na společných hlavních sociálkách. Vedle pračky najdete i  sušičku - obojí je na 20 Kč mince. U sociálního zařízení u pláže máte možnost vyprat si prádlo ručně ve venkovních dřezech s valchou.

  • Jídlo si můžete uvařit ve společné kuchyňce, kde jsou k dispozici i sdílené lednice. Velké chaty mají svoji kuchyňku s lednicí a malé chaty jsou vybaveny malou ledničkou. Na jídlo můžete zajít i do kiosků nebo do naší restaurace Skalák v areálu kempu.