Jste skupina a hledáte něco navíc k ubytování v našem kempu uprostřed nádherné přírody Českého ráje? Přání to mohou být velmi pestrá a tak je nejlepší je probrat individuálně s námi na mailu camp@campsedmihorky.cz nebo na telefonu 721 619 459.

Než se na nás obrátíte, mrkněte prosím na tipy a info níže uvedené, které Vám pomohou některé základní věci objasnit.

V našem kempu rádi uvítáme akce typu firemní teambuildingy, školení, sraz kamarádů. Pravidelně u nás má start a zázemí například tradiční štafetový běh skupin „250 Český ráj“.


Akce, které kvůli našemu zaměření odmítáme, jsou typově venkovní hlasité koncerty s aparaturou nebo akce typu „pijácká párty“.

Zázemí pro organizování skupinových akcí jsme připraveni nabídnout po celý rok mimo čas letních prázdnin. Jedná se primárně o:

  • Velkou nebo malou klubovnu

  • Zapůjčení hřiště na minigolf

  • Ohniště s palivovým dřevem na „osadě Libuňka“

  • Kryté posezení ve stanu na „osadě Libuňka“

Mezi další možnosti patří pronájem celého našeho Penzionu Podháj s kapacitou 60 ti lůžek a se společenskou místností, možností stravování a venkovním ohništěm.

Ideální podmínky máme i pro pořádání dětských oslav a narozenin a to v naší dětské herně Mlýn. Pro uspořádání vaší akce si můžete pronajmout celý prostor pro sebe. Lákadlem je tu kombinace kavárny s velkou vnitřní hernou, která nabízí 12 m vysoký labyrint skluzavek, trampolín a dalších atrakcí. V případě zájmu kontaktujte přímo dětskou hernu Mlýn.

Další praktické info a tipy:

  • Maximální kapacita pevných lůžek v součtu ve všech našich chatách, chatkách a mobilních domech je 260 míst. Tato lůžka jsou ubytovaným k dispozici včetně lůžkovin.

  • Možná jste větší skupina a chcete si předem domluvit stravování? V tom případě se obraťte přímo na naší restauraci Skalák v areálu našeho kempu.

  • Přemýšlíte o nějakém nevšedním programu pro vaší partu? Co byste říkali lekci lukostřelby pod vedením našeho zkušeného lektora? Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte Pavla Staffena na tel. 739 468 816.

Fotogalerie