Náš kemp nabízí ucelené zázemí pro cyklistickou dovolenou v Českém ráji. Pro větší pohodlí našich hostů nabízíme tyto služby:

PŮJČOVNA KOL

Půjčujeme kola horská, treková i dětská. Zapůjčit je možno i cyklistickou přilbu nebo dětskou sedačku na kolo. Kola půjčujeme na recepci kempu a to pouze ubytovaným hostům po předložení občanského průkazu a dokladu o zaplacení pobytu. Při půjčení vybíráme vratnou kauci (ceny najdete v ceníku vybavení a služeb). Denní půjčovné není na 24 hodin, kolo je nutné vrátit v den zapůjčení do konce provozní doby infocentra.

ÚSCHOVNA KOL

V kempu i na Penzionu Podháj pro Vás máme připravenou pojištěnou úschovnu kol a to za poplatek (ceny najdete v ceníku vybavení a služeb). Úschova kol se domlouvá na recepci v informačním centru kempu a na recepci Penzionu Podháj. Za úschovu kola nejprve na recepci zaplatíte a dostanete doklad a visačky ke kolům. Při každém vyzvednutí i uložení kola je třeba mít u sebe doklad o zaplacení (info o počtu kol, číslo visačky a termín pobytu) a dále je třeba mít vaše kola označená visačkami z kempu.

KAM NA KOLE VYRAZIT?

Krajina okolo kempu je jako stvořená pro plánování cyklistických výletů. V našem infocentru si můžete zakoupit cyklistické mapy nebo tištěného průvodce „Kudycamp“, ve kterém naši zaměstnanci shrnuli své tipy na výlety do okolí.

SERVISNÍ KOUTEK S MOŽNOSTÍ OMYTÍ KOLA V KEMPU

Venkovní servisní místo za naší dílnou v blízkosti restaurace Skalák nabízí stojan na zavěšení kola a základní nářadí. K opláchnutí kola slouží hadice s koncovkou. V infocentru kempu je možné si zakoupit opravnou sadu na zalepení prasklé duše a zároveň je možné si zde půjčit pumpičku.

PROSBA O OHLEDUPLNOST

Jízdu po kempu uzpůsobte prosím tomu, že jsme kemp pro rodiny s dětmi. Maximální povolená rychlost v celém kempu je 20 km/h, což platí i pro kola, elektrokola a elektrokoloběžky. Bezpečnost především. Zároveň Vás chceme požádat o respektování pravidla, že není možné si kolo brát dovnitř do chatky či mobilhoumu. V případě porušení tohoto pravidla účtujeme pokutu 500 Kč. Pokud chcete mít kolo v bezpečí, můžete využít naší pojištěné úschovny kol. Děkujeme.

Fotogalerie