Koupání

Při pobytu v našem kempu doporučujeme několik dobře dostupných možností ke koupání v kempu a jeho okolí. Rybník Bažantník máme přímo v kempu, nedaleký Koupák je napájený potůčkem ze skalního města nebo můžete zajet na venkovní bazén s atrakcemi v Turnově.

Podrobný popis

Rybník Bažantník: přírodní koupání v rybníku (rozloha 2 ha) s čistou vodou. Rybník sousedí přímo s kempem a vede k němu písčitá pláž. Kontrola kvality vody probíhá každých 14 dní: www.khslbc.cz/koup_se_sedmihorky.
Na pláži je zakázán vstup psů i jejich koupání. U pláže jsou k dispozici zdarma venkovní sprchy se studenou vodou.

 

Koupák: umělá nádrž napájená potůčkem pramenícím ve skalách. Koupák je vzdálen 10 minut pěšky od kempu a 2 minuty od Penzionu Podháj. Koupání je zde možné spojit s občerstvením a se skákáním na venkovních nafukovacích trampolínách.

 

Venkovní bazén Maškova zahrada (Turnov): areál se nachází 6 km od kempu (8 minut autem). Jedná se o velký bazén (795 m2) a o menší dětský bazén s hloubkou 30 cm. Velkou atrakcí jsou skluzavky do vody a obří tobogán o délce 92 m. Bazén je otevřen za dobrého počasí, od června do konce srpna. Parkování na místě zdarma.

Více na www.maskova-zahrada.cz

Fotogalerie