Cyklistika

Nejen cyklisté jsou u nás jako v ráji, v Českém ráji. Nabídka na výlety je tak pestrá, že by člověk potřeboval u nás v kempu strávit několik dovolených, aby stihl vše navštívit, prozkoumat, pokochat se. Zámky, hrady, skalní města, vyhlídky, rybníky, rezervace, města... Je toho zkrátka velmi mnoho, ale naše infocentra na recepci nebo v Arboretu Bukovina fungují skvěle a vždy každému poradí podle jeho představ a možností. Navíc nabízíme na recepci k zakoupení speciálního průvodce KUDYCAMP.

Náš kemp zkrátka nabízí ucelené zázemí pro cyklistickou dovolenou v Českém ráji. Pro větší pohodlí našich hostů nabízíme tyto služby:

Podrobný popis

ÚSCHOVNA KOL

V kempu i na Penzionu Podháj pro Vás máme připravenou pojištěnou úschovnu kol a to za poplatek 20 Kč/ kolo/ noc. Úschova kol se domlouvá na recepci v kempu a na recepci Penzionu Podháj. Za úschovu kola nejprve na recepci zaplatíte a dostanete doklad a visačky ke kolům. Při každém vyzvednutí i uložení kole je třeba mít u sebe doklad o zaplacení (info o počtu kol, číslo visačky a termín pobytu) a dále je třeba mít vaše kola označená visačkami z kempu.

PŮJČOVNA KOL

Půjčujeme kola horská, treková i dětská. Zapůjčit je možno i cyklistickou přilbu nebo dětskou sedačku na kolo. Kola půjčujeme na recepci kempu a to pouze ubytovaným hostům po předložení občanského průkazu a dokladu o zaplacení pobytu. Při půjčení vybíráme vratnou kauci 3000 Kč na jedno kolo. Cena je 50 Kč za hodinu, 270 Kč za celý den. Denní půjčovné není na 24 hodin, kolo je nutné vrátit v den zapůjčení do konce provozní doby infocentra.

KAM NA KOLE VYRAZIT?

Krajina okolo kempu je jako stvořená pro plánování cyklistických výletů. V našem infocentru si můžete zakoupit cyklistické mapy nebo tištěného průvodce „Kudycamp“, ve kterém naši zaměstnanci shrnuli své tipy na výlety do okolí.

SERVISNÍ KOUTEK S MOŽNOSTÍ OMYTÍ KOLA V KEMPU

Venkovní servisní místo nabízí stojan na zavěšení kola a základní nářadí. K opláchnutí kola slouží hadice s koncovkou. V infocentru kempu je možné si zakoupit opravnou sadu na zalepení prasklé duše a zároveň je možné si zde půjčit pumpičku.

PROSBA O OHLEDUPLNOST

Jízdu po kempu uzpůsobte prosím tomu, že jsme kemp pro rodiny s dětmi. Bezpečnost především. Zároveň Vás chceme požádat o respektování pravidla, že není možné si kolo brát dovnitř do chatky či mobilhoumu. Pokud chcete mít kolo v bezpečí, můžete využít naší pojištěné úschovny kol. Děkujeme.

Fotogalerie