Prázdninové programy pro děti i dospělé

Každoročně pro naše hosty na celé letní prázdniny pořádáme každý týden alespoň 30 různých programů (seznam a podrobné info), z nichž některé se konají i vícekrát týdně. Široká je v roce 2020 také nabídka možností hudební produkce v kempu a koncertů u restaurace Skalák.

Zábava a sport

V areálu jsou 3 hřiště, jedno travnaté na fotbal, druhé asfaltové na nohejbal či líný tenis, s tréninkovým košem na basketbal, a třetí na beach volejbal. Dále jsou zde 4 ping-pongové stoly, minigolf i dětská hřiště s houpačkami, prolézačkami a skluzavkami. Pro milovníky vodních sportů je přímo v areálu rybník s písčitou pláží, vhodný nejen ke koupání, ale i rybaření. Součástí naší nabídky je také dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb – k dispozici jsou horská a treková kola, včetně dětských, dvě lodě, petanque, sítě, pálky, míče atd. Cyklistům nabízíme pojištěnou úschovnu kol. V blízkosti kempu (cca 500m) je bowlingová hala a fotbalové hřiště.

Milovníci vodních sportů mají k dispozici kromě dvouhektarového rybníku s písčitou pláží i dobře vybavenou půjčovnu sportovních potřeb (včetně loděk).

Zájemcům o lukostřelbu nabízíme půjčení luků pod vedením instruktora.

Součástí areálu je také dětská lesní (interaktivní) naučná stezka Sedmihorky.

Cca 500m od našeho areálu je restaurace bowling.

Česky Deutsch English Polski