Vyzkoušejte zážitkové hry v okolí kempu

Nové zážitkové hry pro rodiny s dětmi přímo u nás!

Znáte aplikaci Hravýlety? Letos v létě a na podzim si u nás s dětmi můžete zahrát dvě úplně nové venkovní hry v okolí kempu. Vydejte se na pohádkovou vycházku se skřítkem Pramínkem nebo s většími dětmi na fantasy výlet s nevšedními úkoly, jejichž splněním osvědčíte, že budete dobrými strážci skalního města. Obě hry připravili tvůrci z Hravýlety, Autocamp Sedmihorky je partnerem těchto her a podílíme se na jejich organizaci.

Tyto pohádkové a dobrodružné hry v aplikaci Hravýlety jsou založené na příbězích, které podněcují zvědavost a rozvíjejí fantazii. Součástí jsou audio promluvy pohádkových bytostí, rozmanité úkoly v terénu či hádanky, což zábavnou formou podporuje spolupráci, důvtip, orientaci… U nás vše s respektem k přírodě. A díky příběhům vám zážitky z her už zůstanou, a to pro celý rodinný tým!

Hra Strážci skalního města je dobrodružný fantasy výlet pro větší děti, kterým ale musí pomoci i rodiče. Pomocníci skřítka Pramínka pak je pohádková procházka pro děti 4-7 (8) let.
Ke hrám potřebujete jen mobilní telefon, do kterého si aplikaci Hravýlety nainstalujete, a rodinnou vstupenku, kterou zakoupíte u nás v okénku infocentru za zvýhodněnou cenu. Vstupenku aktivujete přes Qr-kód v aplikaci, kde si pak hru stáhnete. A pak už jen lovíte tajemné indicie a plníte úkoly při pomáhání skalnímu městu, u skřítka Pramínka se naopak děti svezou na pohádkové vlně v okolní přírodě…

Ti nejmenší se vydají pomáhat skřítkovi Pramínkovi, který se stará o hruboskalské prameny, potůčky i rybníky.
Starší si mohou zahrát dobrodružnou únikovku, vrátit dobro a zlo do rovnováhy a stát se strážcem skalního města. (Pro celou rodinu s dětmi 9+).

Mrkněte na více informací: plakátky v kempu a na webu Hravýlety.
Udělejte si výlet v nádherném prostředí Českého ráje a vyzkoušejte, co vaše rodina dokáže jako TÝM.
Aktualizováno 13.8. 2021
Česky Deutsch English Polski