Vyzkoušejte zážitkové hry v okolí kempu

Nové zážitkové hry pro rodiny s dětmi přímo u nás!

Znáte aplikaci Hravýlety? I letos v zimě si u nás s dětmi můžete zahrát jednu ze dvou připravených zážitkových venkovních her v okolí kempu. Vydejte se na pohádkovou vycházku se skřítkem Pramínkem.

POZOR – výdejní místo odměn a vstupenky k zakoupení od listopadu 2021 po celou zimu v Dětské herně Mlýn v Autocampu Sedmihorky (herna otevřena středa až neděle). Přesná otevírací doba a více informací o herně: https://www.campsedmihorky.cz/…ny/

Dobrodružnější fantasy Strážci skalního města s většími dětmi v rámci výletu s nevšedními úkoly bude dostupná zase od dubna. Tato hra vede i náročnějším terénem (hůře schůdné v zimním období). Tady na cestě teprve splněním řady úkolů a rozluštěním záhad osvědčíte, že budete dobrými strážci skalního města. Obě hry připravili tvůrci z Hravýlety, Autocamp Sedmihorky je partnerem těchto her a podílíme se na jejich organizaci.

Tyto pohádkové a dobrodružné hry v aplikaci Hravýlety jsou založené na příbězích, které podněcují zvědavost a rozvíjejí fantazii. Součástí jsou audio promluvy pohádkových bytostí, rozmanité úkoly v terénu či hádanky, což zábavnou formou podporuje spolupráci, důvtip, orientaci… U nás vše s respektem k přírodě. A díky příběhům vám zážitky z her už zůstanou, a to pro celý rodinný tým!

Hra Strážci skalního města je dobrodružný fantasy výlet pro větší děti, kterým ale musí pomoci i rodiče. Pomocníci skřítka Pramínka pak je pohádková procházka pro děti 4-7 (8) let.
Ke hrám potřebujete jen mobilní telefon, do kterého si aplikaci Hravýlety nainstalujete, a rodinnou vstupenku, kterou zakoupíte u nás (aktuálně: od listopadu do března na baru v Dětské herně Mlýn!) za zvýhodněnou cenu. Vstupenku aktivujete přes Qr-kód v aplikaci, kde si pak hru stáhnete. A pak už jen lovíte tajemné indicie a plníte úkoly při pomáhání skalnímu městu, u skřítka Pramínka se naopak děti svezou na pohádkové vlně v okolní přírodě…

Ti nejmenší se vydají pomáhat skřítkovi Pramínkovi, který se stará o hruboskalské prameny, potůčky i rybníky.
Starší si mohou zahrát dobrodružnou únikovku, vrátit dobro a zlo do rovnováhy a stát se strážcem skalního města. (Pro celou rodinu s dětmi 9+).

Mrkněte na více informací: plakátky v kempu a na webu Hravýlety.
Udělejte si výlet v nádherném prostředí Českého ráje a vyzkoušejte, co vaše rodina dokáže jako TÝM.
Aktualizováno 13.11. 2021
Česky Deutsch English Polski