Sedmihorky obhájily titul

Do konce prázdnin probíhala anketa KEMP ROKU 2011, a to na portálech iDNES.cz, Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Celkem bylo hodnoceno 1585 českých a slovenských rekreačních areálů. Do hodnocení se zapojilo 6341 hlasujících. Vítězem se stal Autocamp Sedmihorky.Čtyřhvězdičkový kemp, ležící v Libereckém kraji, v samotném srdci Českého ráje, získal titul KEMP ROKU již loni. Potvrzení vítězství svědčí o nekolísavém standardu služeb. Tým zaměstnanců pečuje o perfektní čistotu celého areálu a hlavně o spokojenost hostů. Kemp je zaměřen především na rodiny s dětmi, noční klid zajišťují noční hlídači.

Areál se rozprostírá při úpatí hruboskalského skalního města, v příjemném prostředí chráněné krajinné oblasti a geoparku UNESCO. Hostům nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, dále pak sportovní a dětská hřiště. K dispozici jsou dvě pohodlné plně vybavené klubovny se zázemím, vhodné k firemním, sportovním i společenským akcím, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis, minigolf a nejrůznější sportovní potřeby. Stravování a příjemné posezení, často i s živou hudbou, nabízejí tři kiosky a stylová restaurace Skalák.

V kempu působí Středisko ekologické výchovy Český ráj, které se podílí na přípravě rozmanitých ekologicky zaměřených programů. O prázdninách je na každý den připravený pestrý program pro děti i dospělé, který nabízí například seznámení se zvířaty z místní farmy, dětskou naučnou stezku nebo pohybové aktivity. Každý prázdninový den je otevřena školka pro děti. Přírodní i kulturní krásy Českého ráje jsou na dosah ruky.

Kemp letos oslavil padesát let od svého založení. Otevřen je po celý rok.

http://www.dokempu.cz/clanky/anketa-kemp-roku-2011-zna-top-25-nejlepsich-rekreacnich-arealu-729/

Záznam z předávání ocenění si můžete prohlédnout zde.

Česky Deutsch English Polski