Mimosezónní provoz

Rezervace přes online rezervační systém zde: https://campsedmihorky.recepce-online.cz/

HLAVNÍ SEZÓNA – OD 1.4. DO 31.10.

MIMO SEZÓNA – OD 1.11. DO 17. 3.  – kemp uzavřen
Od 17. března do 1. dubna je možné ubytování pouze v malých chatkách, chatách Karina, chatách Flora a mobilních domcích.

Zima

Zima je v Českém ráji ve srovnáním s nedalekými horskými středisky mírnější, ale také klidnější a hlavně levnější.

ZimaZima

Kvalitní sjezdařské areály pro náročné jsou pouhých 30 min jízdy od kempu v Jizerkách a Krkonoších. Výhodou ubytování v kempu jsou výrazně nižší ceny za stejnou úroveň ubytování. (Zimní ceny máme téměř o polovinu nižší než v létě).

Nejbližší sjezdový areál s nabídkou večerního lyžování je na Kozákově (9 km). Parkoviště je vzdáleno pouhých 300m od horní stanice vleku, občerstvení zajišťuje restaurace v Riegrově turistické chatě. www.kozakov.cz

Služby skibusu

Pohodlný autobus vás zaveze přímo do areálu pod sjezdovku. Každou sobotu a neděli na denní lyžování; pondělí, středu, pátek a neděli na večerní. Není nutné platit předem.  www.herlikovice.cz

Běžecké tratě na profesionální úrovni nabízí areál v Jablonci nad Nisou (24 km osvětlených tras).

DALŠÍ INFORMACE O SPORTOVNÍM VYŽITÍ V REGIONU NALEZNETE ZDE.

Jaro

Jaro začíná v Českém ráji velmi brzy. Zatímco jinde ještě leží sníh, u nás již kvetou první jarní byliny a sluníčko má překvapivou sílu.

Podzim

Podzim je v Českém ráji nejkrásnější období.
Je ideální pro vycházky a výlety po přírodě, která touto dobou bývá téměř bez lidí. Díky velmi mírnému klimatu zde má září ještě téměř letní charakter. Skutečný barevný podzim začíná až v říjnu a příjemný je i měsíc listopad.

Česky Deutsch English Polski