Nová Dětská herna Mlýn
Nejvyšší labyrint v Českém ráji. Otevřen celoročně všem!
Aktuality
Kemp je z nařízení vlády opět uzavřen!
Vážení hosté, z nařízení vlády je náš kemp coby ubytovací zařízení od 18.12. do odvolání uzavřen.
I když je kemp uzavřený jsme tu stále pro vás.
V pracovní dny 8:00-12:00 na telefonu 481 389 162.
Jinak na e-mailu: camp@campsedmihorky.cz
PF 2021
Přejeme vám zdravý, hravý
Více zde.
Oblečte si děti už na cestu k nám do Českého ráje!
V našem e-obchůdku, který nemá NIKDY zavřeno, jsme rozšířili nabídku dárkových poukazů na ubytování o
Více zde.
Autocamp Sedmihorky na stupních vítězů
Nejlepším kempem pro rodiny s dětmi roku 2020 je Autocamp Sedmihorky! Více zde.
Lesní školka Skaláček
Podílíme se na fungování dětské lesní školky, která má zázemí v maringotkách u našeho občerstvení Koupák a pravidelně využívá prostory kempu. Rádi tak podporujeme smysluplný pobyt dětí v přírodě.
Středisko ekologické výchovy Český ráj
Dlouhodobě spolupracujeme se SEV Český ráj, které pro školy a hosty kempu pořádá řadu akcí zaměřených na ekologickou výchovu a přírodu chráněné krajinné oblasti Český ráj.
Český ráj – Geopark Unesco
Kemp Sedmihorky nabízí ubytování v pomyslném srdci Českého ráje.
Nabídka na Jarní prázdniny
Pro období jarních prázdnin (1. 2. – 17. 3. 2019) jsme pro Vás přichystali pobyt ve velkých chatách s možností snížené ceny ubytování!
Slevu získáte při rezervaci nejméně 3 prac. dny předem v našem kempovém objednávkovém formuláři, a to když uvedete do zprávy kód J19. Těšíme se na Vás 🙂
Kompletní podmínky akce:
Nabídka pobytu ve velkých chatách s možností slevy 25% ze standardní ceny ubytování!
Termín akce: 1. 2. – 17. 3. 2019, při ubytování minimálně na dvě noci
Podmínky objednání: rezervace minimálně 3 pracovní dny přede dnem zahájení pobytu při zadání rezervace prostřednictvím našeho kempového objednávkového formuláře na webu, a to po uvedení slevového kódu J19 ve zprávě při vyplňování rezervace.
Informace k vlastnímu pobytu najdete v letáku níže. Přejeme příjemný zimní pobyt v ráji!
