Co je v kempu nového

Kemp nikdy nespí, a tak jsme se celý rok pilně připravovali na letní sezónu. Aby Váš pobyt byl den ode dne krásnější, připravili jsme pro Vás několik příjemných novinek, které neváhejte vyzkoušet:

Kolem rybníku Bažantník vyrostla dřevěná mola, která využijí nejen rybáři a loďkaři, ale také chytači bronzu a nasávači atmosféry. Západy slunce nebyly nikdy romantičtější!

Opravili jsme a zvýšili stavidlo, a tak náš rybník Bažantník je hlubší a hlubšíííííííííííííííí.

Stanování bez námahy? Cože? No ano, naše plně vybavené rodinné stany jsou už postavené, matrace nafouknuté, peřiny povlečené, tak už jen uvařit čaj a z ledničky vytáhnout nanuka nebo flákotu masa, kterou hodíme na gril, usadit se pohodlně do křesílek a pozorování čilého kempového cvrkotu může začít…

No a v případě, že si v žhavém létě budeme chtít smlsnout na točené zmrzlině, můžeme skočit nahoru do restaurace Skalák a třeba si tam chvilku posedět ve stínu na terase kryté novým přístřeškem.

Zahrádku zvelebili a rozšířili také v kiosku u Pláže, kde si tatínkové (možná i maminky) pochutnají na točené Plzni.

Abychom ale pořád jen nelenošili, můžeme si z recepce půjčit všelijaké sportovní náčiní. Elektrokola jsou dvě, baterie vydrží až čtyři hodiny, takže můžeme směle vyrazit na Trosky, Hrubou Skálu, do Turnova, na Kozákov, zkrátka kam nás kolo poveze!

Pak se ještě můžeme proskočit na skákacích panácích Sedmihorácích (jak se skáče panák nám určitě napoví mamka s taťkou), na které narazíme skoro na každém kroku.

Nemusíme se bát, zůstali tu i staří dobří známí: Rákosníček, Babička, Bubina, Vítek, Andrea, zvířátka a ostatní kamarádi spolu se svými prázdninovými programy.

Teď akorát rozmyslet – KAM DŘÍV ????!!!!!!!!

Česky Deutsch English Polski