Zábava a sport

V areálu jsou 3 hřiště, jedno travnaté na volejbal nebo badminton, druhé asfaltové na nohejbal či líný tenis, s tréninkovým košem na basketbal, a třetí na beach volejbal. Dále je zde plocha na pétanque, 4 ping-pongové stoly, minigolf i dětská hřiště s houpačkami, prolézačkami a skluzavkami. Pro milovníky vodních sportů je přímo v areálu rybník s písčitou pláží, vhodný nejen ke koupání, ale i rybaření. Součástí naší nabídky je také dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb – k dispozici jsou horská a treková kola, včetně dětských, dvě lodě, petangue, sítě, pálky, míče atd. Cyklistům nabízíme pojištěnou úschovnu kol. V blízkosti kempu (cca 500m) je bowlingová hala a fotbalové hřiště.

Přímo v areálu je asfaltové a travnaté hřiště na volejbal, hřiště na beach volejbal, písečný plácek na pétanque a několik ping-pongových stolů.

Milovníci vodních sportů mají k dispozici kromě dvouhektarového rybníku s písčitou pláží i dobře vybavenou půjčovnu sportovních potřeb (včetně loděk).

Zájemcům o lukostřelbu zapůjčíme luky a zajistíme odbornou instruktáž.

Součástí areálu je také dětská lesní (interaktivní) naučná stezka Sedmihorky.

Cca 500m od našeho areálu je bowlingová hala s restaurací a přilehlým hřištěm na nohejbal a kopanou (kvalitní tráva, možnost pronájmu).

Česky Deutsch English