O nás

Zaměstnanci

Prázdniny v kempu = zážitky * poznání * radost

 

Proč máme v kempu obrázky dětí z Lomboku?

Pár slov o tom, jak to všechno vzniklo. Jmenuji se Andrea Stárková a jsem lektorkou ekovýchovných programů ve Středisku ekologické výchovy Český ráj, které sídlí a úzce spolupracuje s Autokempem Sedmihorky. Na přelomu roku 2009/10 jsem navštívila ostrov Lombok v Indonésii jako turista. Po návratu jsem čirou náhodou natrefila na stránky sdružení Kintari foundation o.s., která organizuje humanitární projekty na pomoc dětem na Lomboku. Okamžitě jsem Kintari zkontaktovala a výsledkem byla má druhá cesta na Lombok. Tentokrát už ne jako turista, ale jako dobrovolný lektor angličtiny a dalších předmětů v Základní škole Ngolang. S sebou na Lombok jsem vezla batoh plný pastelek, vodovek, omalovánek a drobných dárků pro děti ze školy v Ngolangu, které věnoval Autocamp Sedmihorky. V Ngolangu jsem pobývala v lednu 2011 a jako památku na mé pedagogické působení jsem si přivezla objemný štos obrázků od mých žáků. Z touhy podělit se o zážitky z tamní školy vznikla myšlenka uspořádat výstavu dětských kreseb v areálu autokempu.
S propagací výstavy mi pomáhá také sdružení Kintari o.s., jehož členky podpořily zahájení výstavy vystoupením s ukázkami indonéských tanců. A já se těším na zájem hostů autokempu, prosím všechny o podporu aktivit sdružení Kintari o.s.(www.kintari.org) a doufám, že se mi podaří na Lombok vrátit a pokračovat v mém pedagogickém dobrodružství v Ngolangu. Dětské výtvory si můžete prohlédnout ve velké i malé klubovně a přilehlých prostorách.

Andrea Stárková, animátorka programů pro návštěvníky Autokempu Sedmihorky – starkova.an@seznam.cz

Vernisáž výstavy je součást programu „Český ráj nám i budoucím“ a výstava potrvá po celé prázdniny.

Děti z LombokuDěti z Lomboku

1961 Padesát let s námi v Českém ráji 2011

Letos si připomínáme 50. výročí založení kempu Sedmihorky. Podívejte se na historické fotografie z naší kroniky.

Padesát let s námi v Českém ráji

Máte také staré fotografie našeho kempu? Podělte se s námi o ně!
Budeme velmi rádi, když nám fotografie nebo jejich kopie zašlete na adresu Autocamp Sedmihorky 72, 511 01 Turnov, případně na foto@campsedmihorky.cz.

Autocamp Sedmihorky vítězem ankety Kemp roku 2010 a 2011 !!!

Díky hlasům našich spokojených hostů jsme se stali vítězi ankety Kemp roku 2010 a Kemp roku 2011, který vyhlásil server Dokempu.cz

Zaměstnanci a majitelé kempu děkují všem hostům za jejich návštěvu a hlasování do ankety.
Těšíme se s vámi opět na viděnou nejen o prázdninách, ale jsme tu pro vás i v průběhu celého roku.

Česky Deutsch English